Oyun Abisi

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

oyun abisiDamla Danışmanlık ekibi olarak 15 yıldan fazla zamandır İnsan Kaynakları sektöründe çalışıyor, 6 yıldır da Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet veriyoruz. Bu süre içerisinde eleman portföyümüzü gerek kendi tecrübelerimiz, gerek müşterilerimizin talepleri çerçevesinde giderek arttırdık. Ve size zengin portföyümüzde bulunan oyun abisi profilleri hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Oyun abileri genelde üniversite öğrencisi veya mezunu olan eğitimli gençlerdir. Aileler çocuk bakımı ve eğitimi için çoğunlukla bayan elemanlar tercih ederler fakat bazı durumlarda oyun abilerine de ihtiyaç duyarlar. Çocukları seven ve onlara nitelikli zaman geçirtecek kapasitede olan bu gençler çocuğunuzla onun yaş dönemine uygun eğitici oyunlar oynar, ödevlerini yapmasını sağlar, sınavlara hazırlanması için yardımcı olurlar. Çocuğunuzun satranç oynamasını, gitar çalmasını veya yabancı dil öğrenmesini istiyorsanız ona bu konularda eğitim verecek bir oyun abisi de bulmanız mümkündür. Kriterlerinize en uygun oyun abisini bulmanız konusunda Damla Danışmanlık her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Oyun abileri bir sebeple çocuğun örnek alabileceği bir baba figürünün bulunmadığı durumlarda özellikle faydalı olabiliyorlar. CV portföyümüzdeki eğitimli, nitelikli ve referanslı gençler arasında yer alan oyun abilerini sizinle buluşturmanız ve anlaşmanıza yardımcı olmamız için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Oyun Abisi Arıyorum diyorsanız tıklayın.