Bahçıvan

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

bahçivan Evinizin, villanızın, yalınızın bahçe düzenlemesi için bir bahçıvan ile anlaşma ihtiyacı duyduğunuzda Damla Danışmanlık olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu teklifimiz işyerinizin bahçesi için de geçerli. Bahçeli bir restoran, kafeterya, butik vb. işletiyorsanız peyzaj düzenlemesi yapabilecek bir profesyonel bahçıvan ile çalışmak için bize başvurabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz kişi bahçedeki çiçeklerin, bitkilerin ve ağaçların bakımıyla ilgilenecek; onları canlı ve sağlıklı tutacak biri ise de, bahçe süsleme sanatını bilen daha profesyonel bir kişiyse de bize başvurabilirsiniz. Zengin CV portföyümüzü gözden geçirip sizi istediğiniz niteliklere sahip bir bahçıvanla buluşturmamız uzun sürmeyecektir.

Günümüzün giderek betonlaşan dünyasında bahçeli bir evi olan kişiler şanslı sayılıyor. Bu durumda mekanınızın bahçesinin gerek ev halkının, gerekse konuklarınızın keyifli zamanlar geçireceği bir şekilde düzenlenmesini istersiniz. Ne zaman tecrübeli, işini severek yapan, referansları olan bir bahçıvana ihtiyacınız olursa hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bahçıvan Arıyorum diyorsanız tıklayın.