Ev Aşçısı

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

ev aşçısıEv halkına ve konuklara düzenli olarak lezzetli, çeşitli ve diyet vb. özel isteklere uygun yemekler yapabilecek bir aşçıya ihtiyacınız varsa Damla Danışmanlık size istediğiniz özelliklere sahip gündüzlü veya yatılı aşçılar temin etmek üzere hizmetinizdedir. Türk mutfağının çorbalardan dolmalara, kebaplardan tatlılara, salatalardan zeytinyağlılara kadar bütün çeşitlerine hakim bir ev aşçısı arayanlara firmamızla mutlaka bağlantıya geçmelerini tavsiye ediyoruz. Arzunuza göre dünya mutfağı veya belli bir ülkenin mutfağı konusunda deneyimli bayan veya erkek aşçılar da temin edebilmekteyiz.   

Ev dışında ofis, fabrika, dükkan vb. işyerleriniz için aşçı temini konusunda da hizmetinizdeyiz. Diyabet vb. bir rahatsızlığı olan veya diyet uygulayan kişilerin ihtiyacı olan yemeklerin özel bir şekilde hazırlanması söz konusuysa size bu alanda da yardımcı oluyor, özel taleplerinizi karşılayabilecek aşçılar temin ediyoruz.

Temizlik ve hijyen kurallarını bilen ev aşçılarımızın sundukları yiyecekleri iç rahatlığı içinde ve sağlıklı olduklarından emin olarak tüketebilirsiniz. Gündüzlü ev aşçısı ihtiyacı dışında yatılı aşçı arayışınız için de bize başvurabilirsiniz. Bedenen ve ruhen sağlıklı, işine karşı ilgili ve sorumlu, temiz ve titiz aşçılarımız gerektiğinde üç kişi için, gerektiğinde kalabalık bir davetli grubu için yemek hazırlayabilecek kapasitede ve nitelikte olan kişilerdir. Temin ettiğimiz elemandan bir sebeple memnun olmamanız durumunda da yardımcı oluyor, en kısa sürede sizin için daha uygun bir aşçı ayarlama yoluna gidiyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamız için esastır. Size en uygun elemanları temin etmek yolunda hemen çalışmaya başlamamız için bize istediğiniz özelliklerin bir listesini vermeniz yeterli olacaktır.

İyi bir ev aşçısı yaptığı yemeklerle hane halkını memnun etmenin yanında sizi yemeğe gelen konuklarınıza karşı mahcup etmemek ve yemekleriyle en iyi şekilde temsil etmek durumundadır. Sıklıkla yemek davetleri veren biriyseniz, evde hasta veya özel bir rejim uygulayan biri varsa, sofranızda belirli bir yörenin veya ülkenin lezzetlerini görmek istiyorsanız bunu bize iletmeniz yeterlidir. Yetkili personelimiz en kısa sürede aradığınız özelliklere sahip, istediğiniz cinsiyet ve yaş grubundaki aşçılarla görüşmenizi ayarlayacak; bir karar vermenize kadar her aşamada size yardımcı olacaktır.

Ev Aşçısı Arıyorum diyorsanız tıklayın.