Alzheimer Hasta Bakıcısı

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

alzheimer hasta bakıcısıAlzheimer hastalığı genelde kendini öğrenme zorluğuyla göstermeye başlar. Hastalığın başlangıcında kişi gündelik işlerini yapmakta zorluk çekmezken zaman ilerledikçe günlük basit aktiviteleri de yapamaz olur. Daha sonra kendisini ve başkalarını tehlikeye sokacak hareketler yapacak hale gelmesi de söz konusu olabilir. Bu hastalığa yakalanmış bir bireyin bakım ihtiyacı uzun yıllar sürebilir ve bakımı veren kişi bu süre boyunca sabırlı, anlayışlı, şefkatli, soğukkanlı ve yaratıcı olmalıdır.

Alzheimer’lı kişilere genellikle ailedeki kişiler bakım verir. Bazı aileler de bu ağır ve zorlayıcı sorumluluğu bir Alzheimer hasta bakıcısı ile paylaşma yoluna gider.

Alzheimer hastalığını tamamen tedavi edecek bir yöntem henüz bulunamamıştır. Hastalık ilerledikten sonra bireye uzun yıllar boyunca bakım vermek, daima yanında veya yakınında bulunmak, onu kendi başına bırakmamak gerekebilir.

Damla Danışmanlık olarak zengin bir CV portföyüne sahibiz ve bu portföyde Alzheimer hasta bakıcısı adayları da bulunuyor. Ailedeki bireylerden biri bu hastalığa yakalandıysa ve kendisini güvenle emanet edebileceğiniz bir hasta bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ne gibi özelliklere sahip, hangi saatlerde ve günlerde çalışacak bir hasta bakıcısı istediğinizi öğrendikten sonra kısa süre içinde sizi uygun bir adayla buluşturabiliriz. 

Alzheimer Hasta Bakıcısı Arıyorum diyorsanız tıklayın.