Fizyoterapist

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !


fizyoterapistAilenizde doğuştan gelen bir özürü olan veya kaza, hastalık gibi sebeplerle hareket sistemi bozulmuş biri mi var? Ailedeki yaşlılardan biri kendisini yatağa bağımlı yaşamak zorunda bırakan bir hastalığa mı yakalandı? Bu gibi durumlar için doktorun tanısına uygun bir fizik tedavi programı planlayıp uygulayacak bir fizyoterapist ile anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Damla Danışmanlık olarak birçok müşterimiz için özel fizik tedavi uzmanı temin ettik, arzu ederseniz size de yardımcı olabiliriz.

Fizyoterapistler farklı sebeplerden kaynaklanan ağrı ve fonksiyon bozukluklarını gidermek, azaltmak, mevcut durumdan daha kötüye gitmelerini engellemek için bireylere çeşitli uygulamalar yaparlar. Örneğin sırt ve boyun kireçlenmesi sorunundan muzdarip olan kişilerin vücutlarındaki rahatsız bölgeleri yumuşatır, felçli hastaların bedenindeki özürlü kısımları uyarır, bireylerin vücudundaki hareket yetisi azalmış olan bölümleri güçlendirecek egzersizler planlarlar. Ayrıca bu egzersizlerin uygulanmasına yardımcı olur ve doğru yapılması için kontrol ederler. Bütün bunlar için ellerini ve çeşitli aletleri kullanırlar.

Size veya hastanıza bakım verecek deneyimli, referans sahibi bir fizyoterapist ile tanışmak istiyorsanız bizi arayınız. Talebiniz hemen dikkate alınacaktır.

Fizyoterapist Arıyorum diyorsanız tıklayın.