Hemşire

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

hemşireUzun bir süre boyunca hastane veya ev ortamında yatacak bir hastanız varsa sürekli olarak hasta bakımı yapacak bir profesyonele de ihtiyacınız olabilir. Vade belirsizse ve uzun süreli olacağa benziyorsa hasta bakmak insanı fiziksel ve psikolojik yönden zorlayabilecek bir süreçtir. Böyle bir durumda Damla Danışmanlık gibi birçok farklı alanda özel niteliklerle donanmış elemanlar barındıran bir firmaya başvurarak kendiniz veya hasta olan yakınızın için hastanede veya evde bakım hizmeti alabilirsiniz. Hastanın temiz, rahat, ferah bir mekanda en iyi şekilde bakılmasını istiyorsanız iyi bir özel bakım hemşiresi ihtiyacınıza karşılık verebilecektir.

Hastaya bir plan çerçevesinde her yönüyle mükemmel bir bakım yapmak üzere eğitim almış olan hemşireler sadece beslenme, ilaç verme, pansuman veya enjeksiyon yapma konularında değil hasta odasının dizaynından hastanın psikolojisinin iyileştirilmesine kadar her konuda size yardımcı olacaklardır.

Alanında eğitim almış bir uzman hemşire hasta için onu enfeksiyonlardan ve muhtemel kazalardan koruyacak bir ortam hazırlar. Bu ortamın aydınlık, ferah ve temiz bir şekilde dizayn edilmesi konusunda görüş bildirir ve yardımcı olur. Hareket edebilen bir hasta söz konusuysa onun süreci sıkılmadan, bunalmadan, karamsarlığa düşmeden geçirmesini sağlayacak uğraşlar bulur. Hastaya ve yakınlarına devamlı olarak danışmanlık yapar, bilgi verir, önerilerde bulunur.

Danışmanlık firmamızın özel bakım hemşiresi kadrosunda işinin ehli, deneyimli, hemşirelik konusunda değişik yollarla eğitim almış, kurs görmüş kişiler bulunmaktadır. Sıcak tutulmaya, beslenmeye, yeterince sıvı almaya, ilaçlarını düzenli olarak kullanmaya olduğu kadar psikolojik desteğe ve yakınlığa da ihtiyaç duyan bir hasta donanımlı ve tecrübeli bir hemşirede aradıklarını fazlasıyla bulacaktır. Yatağa bağımlı hasta pozisyonundaki kişilerin bakımı özel bir sabır ve özen gerektirir ki özel bakım hemşireleri bu konuda da gereken donanıma sahip insanlardır.

Uzman hemşire ve hasta bakıcılarımız hastalığa değil hastaya yaklaşım da bulunan hastayı fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden bir bütün olarak ele alan kişilerdir. 

Damla insan kaynakları hastalarımızın hemşire ihtiyacını karşılama sürecini titizlikle takip etmektedir.

Alanında uzman hemşire lerimizi ihtiyaçlarınıza göre cv portföyümüzden hızlı bir şekilde temin edip hasta ve yakınlarıyla süreç hakkında bilgi alma adına görüşme sağlıyoruz. 

Uzmanlık alanına göre hemşirelerimizin görevleri değişmektedir.  Trakeostomi, aspirenazogastrik, sonda takımı ALS hastalığının seyrini yavaşlatmak ve hastaların yaşam kalitesini yükseltmek, Akciğer kanseri gibi çeşitli hastalarımızın yaşam kalitesini yüksek tutmak kurumumuz çalışanlarının başlıca görevleri arasında yer almaktadır.

Bir hastalığı seyri her zaman öngörüldüğü gibi gitmeyebilir ve beklenmedik olumlu veya olumsuz durumlar yaşanabilir. Özel bakım hemşirelerimiz acil durumlarda ne yapılması gerektiğini soğukkanlılıkla ve en doğru biçimde tespit edebilecek nitelikte kişiler olarak her türlü sürpriz olay konusunda da en büyük yardımcınız olacaklardır.

HİZMETLERİMİZ

Geriatri Özel Bakım hemşiresi

Evde Bakım Hemşiresi

Yoğun Bakım Hemşiresi

Çocuk Bebek Hemşiresi

•Özel Bakım Hemşiresi

•Onkoloji Kemoterapi Hemşiresi

•Yara Ostomi İnkontinans Hemşiresi

•Acil Bakım Hemşiresi

•Diyaliz Hemşiresi

Hemşire Arıyorum diyorsanız tıklayın.