İkiz Bebek Bakıcısı

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

ikiz bebek bakıcısı

İkiz bebek bakımı çalışan anneler bir yana, çalışmayanlar için bile zorlukları olan bir sorumluluktur. Tek veya çift yumurta ikizleri birçok yönde benzeyebilir ama aynı yemeği sevmelerini veya aynı saatte uyumalarını beklemeyin; bu her zaman böyle olmaz. Annenin evde olması ikiz bebek bakıcısı bulma işini biraz kolaylaştırabilir ama anne işe dönmek durumundaysa bakıcı bulmak da daha büyük bir sorun olur. Bebekleriniz için çocuk bakıcısı rolünü anneniz veya kayınvalideniz de üstlenebilir tabii. Bu durum bebeklerin sevgi göreceğinin ve güven içinde olacaklarının garantisi olabilir ama zamanla anneyle çocuğa bakan aile büyüğü arasında görüş farklılığından kaynaklanan sürtüşme ve gerginlikler de yaşanabilir. Bu durumda en makul çözüm yolu bir bakıcı temin etmek gibi görünmektedir.

Damla Danışmanlık olarak ikizleriniz için işinde deneyimli, fiziksel performansı iki bebekle birden ilgilenmeye müsait, hızlı hareket edebilen, sigara ve alkol kullanmayan, ilkyardım bilgisi olan, sabırlı ve anlayışlı, güler yüzlü ve güvenilir bir bebek bakıcısının sizi ne kadar mutlu edeceğinin bilincindeyiz. İkiz bebek bakıcısı veya üçüz bebek bakıcısı aramaya başladığınız andan itibaren karşınıza en uygun ve en doğru elemanları çıkarmak için çalışmalara başlıyoruz. Bebeklerinizin aniden hastalanması veya başka bir sorun yaşaması durumunda soğukkanlılıkla doğru uygulamaları yapabilecek, isteklerinizi anlayıp uygulayabilecek, temizlik konusunda son derecede özenli davranacak bakıcı adaylarıyla görüşmenizi sağlıyor ve siz aradığınızı bulana kadar buna devam ediyoruz. Evinizin kurallarına uyacak, bebeklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz, gözünüzü arkada bırakmayacak şefkatli ve eğitimli bebek ve çocuk bakıcılarının bulunduğu kadromuzdan şartlarınıza en uygun elemanı bulmanız için size yardımcı oluyoruz. Hangi yaş grubunda, ne tip bir eğitim almış, hangi niteliklere sahip bir bebek bakıcısına ihtiyacınız olduğunu ve düşündüğünüz mesai saatlerini bize ilettiğiniz andan itibaren sizin adınıza kapsamlı bir arayışa giriyoruz.

Şu dünyadaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun pratik olarak da bilincindeyiz; çünkü Damla İnsan Kaynakları kurucu ve yönetici ekibi olarak bizler de anne babayız. Çocuklarınız için içinizin nasıl titrediğini biliyoruz. Bize güvenebilirsiniz.

İkiz Bebek Bakıcısı Arıyorum diyorsanız tıklayın.