Hizmetlerimiz

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

Ev Öğretmeni

ev öğretmeniEv ortamında okul öncesindeki çağındaki çocukları eğitme sorumluluğunu alan bir öğretmenin sahip olduğu nitelikler önemlidir. Damla Danışmanlık  çocuklarının evde okul öncesi eğitim almasını isteyen ailelere bu işin gerektirdiği vasıfların tümüne
sahip olan ev öğretmeni temin edebilmeleri konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

            Çocuk sahibi insanlar olarak çocuklarınızın okul dönemine doğru yöntemlerle ve en iyi şekilde hazırlanması konusundaki titizliğinizi anlıyoruz. Anlıyoruz; çünkü biz de çocuklarımız için aynı titizliği gösteriyoruz. İstiyoruz ki çocuklarımız yeterli seviyede eğitim görmüş, öğretmenlik mesleki formasyonu olan, empati kurabilen, iyi bir diksiyona sahip bir öğretmen tarafından eğitilsin. İstiyoruz ki çocuğumuzu emanet ettiğimiz kişi sempatik, çocuğumuza kin gütmeyecek ve onunla alay etmeyecek, onu mahcup duruma düşürmeyecek ve gücendirmeyecek biri olsun. Bir ev öğretmeni ile anlaştıysak kendisi çocuğumuzun beden ve ruh sağlığını korumak konusunda hassas davransın; çocuğumuzun hatalarını onu küçük düşürmeden, tatlı sözler kullanarak ve hatası üzerinde düşünmesini sağlayacak şekilde ifade etsin istiyoruz.

Gittiği anaokulundaki anaokulu öğretmeni bütün bu özelliklerinin yanı sıra okulu çocuklar için samimi, huzurlu ve keyifli bir hale getirebilecek biri olsun istiyoruz. Yönettiği anaokulu için iyi bir öğretmen arayan bir okul müdürüyseniz biz buradayız, okul öncesi çağındaki çocuğunuzun okul dönemine ev ortamında hazırlanmasını isteyen anne babalarsanız yine buradayız. Arayışınızı arayışımızmış gibi sahipleneceğimizden kuşkunuz olmasın.

 

Ev Öğretmeni Arıyorum diyorsanız tıklayın.