İşyeri Aşçısı

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

işyeri aşçısı15 yıldır ailelerin ev kurumsal müşterilerinin beyaz ve mavi yakalı personel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan Damla Danışmanlık ailesi işyerinizdeki çalışanlara ve konuklara en sağlıklı ve lezzetli menüleri hazırlayacak bir işyeri aşçısı aradığınız zaman da size yardımcı olmaktan onur duyar.

Ofis, atölye, fabrika vb. ortamlarda çalışacak olan işyeri aşçıları hem ekonomik, hem de sağlıklı yemek malzemelerinin nereden temin edileceğini bilen; işini seven, tecrübeli, varsa alt kadrolarındaki mutfak çalışanlarını idare edebilecek kişiler olmalıdır.

Bir işyerinin mutfağından sorumlu olan aşçının çalışanları memnun edecek ve gelen konukların kendilerine ikram edilen yiyecek – içecekleri beğenmesini sağlayabilecek bir kişi olması gerekir.

İşyeri aşçısı hijyen kurallarını bilen, gerekirse diyet yemekleri hazırlayabilen, mutfakta çıkan sorunlara anında ve en doğru şekilde müdahale edebilecek, işinde titiz ve disiplinli biri olmalıdır.

CV portföyümüzdeki tecrübeli, becerikli, temiz ve referanslı işyeri aşçılarıyla tanışmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. 

İşyeri Aşçısı Arıyorum diyorsanız tıklayın.