Hizmetlerimiz

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

Sekreter

sekreterDamla Danışmanlık ailesi olarak 2000 yılından bu yana İnsan Kaynakları sektöründe hizmet veriyoruz. Bu süre boyunca müşterilerimize evlerinde ve işyerlerinde çalışacak çok sayıda eleman bulduk, memnun oldular – memnun olduk. Makam şoförü, üst düzey yönetici asistanı, sekreter, fizyoterapist, refakatçi, temizlik elemanı gibi personel ihtiyaçlarınız için size de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sizi en kısa zamanda uygun eleman adaylarıyla tanıştırabilmemiz için bize nasıl bir sekretere ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz gerekiyor. CV portföyümüzde farklı özelliklere sahip birçok sekreter profili mevcut, bu profiller arasında bir tarama yapıp sizin için ideal olanları tespit etmemiz uzun sürmeyecektir.

Telefonlara bakacak ve size, konuklarınıza ikramlık servisi yapacak bir sekretere mi ihtiyacınız var? Yabancı dil bilen bir sekreter ile mi çalışmak istersiniz? Sekreterinizin ön muhasebe bilgisi de olmalı mı? Hangi yaş gurubunda bir sekreteriniz olmasını tercih edersiniz? Bu gibi detayları bize bildirmenizden sonra hiç zaman kaybetmeden size kriterlerinize uygun bir sekreter bulmak üzere harekete geçiyoruz.

CV portföyümüzde yer alan sekreter adayları referans gösterebilen, eğitimli, bakımına ve giyimine önem veren, diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği olan kişilerdir.

Sekreter Arıyorum diyorsanız tıklayın.