Hizmetlerimiz

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

Nepalli Bakıcı

nepalli bakıcıÇalışma ve oturma izinleri alınmış, genel sağlık taramasından geçmiş bir Nepalli bakıcı arıyorsanız Damla Danışmanlık olarak 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

Her şeyden, herkesten daha çok değer verdiğiniz çocuklarınız için her şeyin en iyisini istediğinizi biliyoruz. Bizler de anne – babayız ve sizi anlıyoruz. Sizi en kısa sürede istediğiniz niteliklere sahip dadılarla, bebek bakıcılarıyla, oyun ablalarıyla tanıştırmak istiyoruz.

Titiz, saygılı, temizliğe önem veren, çocukları seven ve onlarla zaman geçirmekten keyif alan Nepalli bakıcılar son zamanlarda çocukları için iyi bir yabancı bakıcı ve / veya ev işleri için çalışkan, çabuk öğrenen, işten kaçmayan enerjik bir yardımcı arayan aileler tarafından ciddi derecede talep ediliyor.

Bu yoksul ülkenin çalışıp hayat şartlarını biraz daha iyi hale getirmek isteyen personel adaylarının çoğu İngilizce de biliyorlar üstelik. Böylece İngilizce bilen bakıcı arayan ailelerin de ilgi alanına giriyorlar.

Nepallilere yönelik talebin önemli sebeplerinden biri de yatılı bakıcı olarak çalışmaya itiraz etmemeleri. Yabancı bakıcıların çoğunun sahip olduğu bir özelliktir bu. Hayat tarzınız, sağlık durumunuz ya da başka sebeplerle geceleri de kalabilecek, çocuğunuzla beraber gideceğiniz gezilere katılabilecek bir bakıcıya ihtiyaç duyuyorsanız Nepalli yardımcı ve bakıcılar sizin için de güzel bir alternatif teşkil edecektir.

Çocuğunuzun bakıcısının sadık, enerjik, becerikli, azimli, söz dinleyen ve sakin yapılı biri olması sizin için önemliyse Nepalli bir bakıcıyla çalışmaktan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Size böyle bir bakıcı temin etmekten de memnuniyet duyarız.

Nepal halkının yarıdan fazlası maddi zorluk içinde yaşamaktadır. Ülkenin insanları çalışıp hayat standartlarını yükseltmeye heveslidirler ve çalışma azmine sahiptirler. Uyumlu, sakin ve çalışkan Nepalli bakıcı adayları bu özellikleri sayesinde dünyanın hemen her yerinden talep görmektedirler.

Sonuç itibariyle Nepalli çocuk bakıcıları yatılı kalabilecek, İngilizce bilen, çalışkan, sorumluluk sahibi, azimli ve disiplinli bir şekilde çalışan yabancı bir bakıcı çalıştırmak isteyen aileler için gerçekten denenmeye değer bir alternatiftir. Bu konudaki sorularınızı cevaplamaya ve taleplerinizi yerine getirmeye her zaman hazırız.

Nepalli Bakıcı Arıyorum diyorsanız tıklayın.