Bebek Bakıcısı Arıyorum

Damla İnsan Kaynakları

 

Damla İnsan Kaynakları, hizmet sektöründe önemli bir işleve sahip bulunmaktadır. Mavi yaka, beyaz yaka eleman ihtiyaçlarında ciddi, titiz bir çalışma ile oluşturduğu zengin cv portföyü ile eleman ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kalifiye bebek bakıcısı arıyorum şeklinde başvurusu yapan müşteri için cv havuzunu taramakta ve istenen şartlara en uygun elemanlar bulunmaktadır. Müşterinin uygun olduğu bir tarih ve saat belirlenmekte ve belirlenen tarih ve saatte ofise gelen müşteri ile işe aday eleman görüştürülmektedir. Anlaşma sağlandığı takdirde bebek bakıcısı çalışmaya başlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Damla İnsan Kaynakları 2 aylık sürenin sonunda bakıcıdan memnun kalınmadı veya bakıcının işten ayrılması durumunda yerine yeni eleman vermektedir. Damla İnsan Kaynakları çocuk bakıcısı arıyorum talebi ile başvuru yapan müşteri için de cv portföyünden istenen özelliklere sahip elemanı seçerek müşteri ile anlaşma sağlamaktadır. Çocuk ve bebeklerini haklı olarak tanımadıkları, herhangi bir kimseye emanet edemeyen aileler Damla İnsan Kaynaklarından hizmet almayı tercih etmektedir. Çünkü özel istihdam bürosu olarak hizmet sunan Damla İnsan Kaynakları profesyonel çözümler sunmaktadır ve eleman bulma ve iş bulma alanında düzenli, sistemli ve titiz çalışmaları sonucunda binlerce cv den oluşan havuzunda çalışkan, iş disiplinine sahip, dürüst ve güvenilir eleman bulunmaktadır. 0-3 yaş bebekler ve 3 yaş üstü çocuklar için yatılı, gündüzlü, yarı zamanlı çocuk ve bebek bakıcı ihtiyaçları titiz bir seçimle karşılanmaktadır.

Bilinçli, genç ve dinamik eleman kadrosu içerisinden seçilen bakıcılar için referanslar da bulunmaktadır. Yaşlı bakıcısı arıyorum talebinde bulunan müşteriler için de profesyonel çözüm sunmaktadır. Yaşlı bakımı konusunda eğitimli, yaşlı bakmayı meslek haline getirmiş ve deneyim kazanmış, genç ve dinamik kadrosu ile taleplere cevap verilmektedir. Damla İnsan Kaynakları ileri teknolojik alt yapısı ile 50.000 kişiye ulaşan eleman portföyü ile eleman arayanlar ile elemanları, iş arayanlar ile işverenleri buluşturmaktadır.

Yasalara uygun, iş etiği ile sistemli ve özgün çalışmaları ile kısa sürede istihdam sektöründe yerini almış ve hizmet vermeye devam etmektedir. Çalışma ve sosyal hayatın gereklerini yerine getirerek hızlı bir şekilde iş arayan ile eleman arayanı bir araya getirmektedir.

BLOG KATEGORİLERİ
Faydalı Bilgilerİş Hayatı / KariyerGenelHizmet Noktalarımız