Çocuk Gelişimi Mezunu Bakıcı

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

çocuk gelişimi mezunu bakıcıÇocuğunuzun kendisiyle ilgilenecek, derslerine çalışıp ödevlerini yapmasına yardımcı olacak, onu sözlü ve yazılı sınavlara hazırlayacak, öz bakım becerilerini geliştirmesine yardım edecek bir bakıcısı olmasını mı istiyorsanız? Damla Danışmanlık CV portföyünde bulunan çocuk gelişimi mezunu bakıcı adayları çocuğunuza bunları ve daha fazlasını sunabilecek donanımdaki kişilerden oluşuyor.

Belki çalışıyorsunuz ve çocuğunuza yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Belki de bütün gün berabersiniz ama yanınızda bir de onun gelişimini planlı bir şekilde destekleyecek; sanat, spor ve müzik gibi alanlardaki yeteneklerini geliştirecek, çocuk sağlığı konusundaki temel bilgilere sahip olan eğitimli ve nitelikli bir bakıcı olsun istiyorsunuz. Damla Danışmanlık ekibi sizi istediğiniz özelliklerde gündüzlü veya yatılı bir bakıcı ile buluşturmak için her zaman müsait, her zaman hazırdır.

Çocuğunuzun özel eğitim almaya ihtiyacı varsa sizi bu durumdaki çocukların psikolojisinden ve eğitiminden anlayan diplomalı bakıcılarla da tanıştırabiliriz.

Portföyümüzde yer alan çocuk gelişimi mezunu bakıcı adayları evinizde isterseniz gündüzlü, dilerseniz yatılı olarak bulunabilirler. En kısa zamanda bütün kriterlerinize uyan mükemmel bir bakıcı ile tanışmak için bize aradığınız bakıcıdan neler beklediğinizi bildirmeniz yeterlidir.

Çocuk Gelişimi Mezunu Bakıcı Arıyorum diyorsanız tıklayın.