Ev İşi / Temizlik Personeli

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

ev işi temizlik personeliÇeşitli sebeplerle ev işlerine yeterince zaman ayıramayan bir ev kadını, tek başına yaşayan bir erkek, büyük bir evde yaşayan bir aile, çalışan bir kadın, ilerleyen yaşları sebebiyle bu işleri layıkıyla yapamayan kişiler, sağlık sorunları yüzünden temizlik yapamayanlar vs; birçok değişik profildeki insanlar farklı sebeplerle ev işi temizlik personeli arayışı içerisindedir.

Damla Danışmanlık mekanlarınızın temiz ve bakımlı görünmesine ve bu tip ilerinizin işi bilen, güvenilir insanlar tarafından yapılmasına ne kadar önem verdiğinizin bilincinde olarak size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Değil büyük bir ev veya bir villanın, sıklıkla konukların ağırlandığı ve yoğun bir trafiği olan evlerin; standart bir apartman dairesinin gereğince temizlenip toparlanması bile sorun olabilmektedir. Çünkü piyasada ev işleri ve temizlik yapan birçok insan bulunabilir ama hepsi bu işlerin gerektirdiği vasıflara sahip değildir. Bireyler veya aileler yapması gereken temel işlerin bilincinde olan ve müşterisinin talep ettiği ayrıntıları hemen algılayıp gereğini yapabilen bir personel ararlar ama bu özelliklere sahip birini bulmak pek kolay olmaz. Birçoğumuz çevremizdeki kişilerin ev işi temizlik personeli olarak anlaştığı kişi veya kişilerle ilgili şikayetleri olduğunu duymak durumunda kalmışızdır. Üstelik bu tarz işler sadece temizlik, düzen, derli topluluk, hijyen vb. konularda bilgili ve becerikli olmakla ilgili değildir, mekanlarınızı emanet ettiğiniz kişilere rahatça arkanızı dönebilmeniz de çok önemlidir. Bu sebeple birçok kişi eş dost tavsiyesiyle personel bulmak yerine Damla İnsan Kaynakları gibi firmalara başvurmayı tercih etmektedir.

Konutunuz apartman dairesi, müstakil ev, stüdyo daire, yazlık ev, villa, yalı veya konak olabilir; üç odalı veya yirmi odalı olabilir, temizliği ve bakımı için bir kişi veya beş kişi gerekebilir. Sabahtan akşama kadar çalışacak birini veya işleri öğlene kadar bitirecek birini arıyor olabilirsiniz. Hiç fark etmez; firmamızın kadrosunda değişik taleplerinizi karşılayacak kapasitede temizlik elemanları bulabileceksiniz.

Ev İşi / Temizlik Personeli Arıyorum diyorsanız tıklayın.