Ön Muhasebe Elemanı

Damla İnsan Kaynakları
Eleman Arıyorum Firmanıza-Evinize Eleman mı Arıyorsunuz?
İş Arıyorum Hemen Bilgilerinizi Bırakın, İş Sizi Bulsun !

ön muhasebe elemanıDamla Danışmanlık ekibi olarak yıllardır kurumsal müşterilerimiz için farklı pozisyonlarda elemanlar temin ediyoruz. Fiş, fatura vb. evraklarınızı düzenleyip ilgili yerlere kaydedecek; işyerinizin borç ve alacaklarını takip edecek, bütçe ve bilanço hazırlanmasına yardımcı olacak bir ön muhasebe elemanı arıyorsanız hizmetinizdeyiz.

Ekibimiz 200 yılından bugüne kadar birçok aileye ve kurumsal müşterilerine sayısız beyaz ve mavi yakalı eleman temin etmiş, memnun müşterilerin yeni müşteriler getirmesiyle hızlı bir ilerleme göstermiştir. Alanımızdaki bütün gelişmeleri yakından takip etmekte, mevcut ve potansiyel müşterilerimize her gün bir önceki günden daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız.

Ön muhasebe elemanı, makam şoförü, üst düzey yönetici asistanı, işyeri aşçısı, ofis temizlik personeli, sekreter gibi eleman arayışlarınız için size de hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. CV portföyümüzdeki personel adayları işlerinin gerektirdiği vasıflara sahip, referans gösterebilen, güvenilir kişilerdir. Sizi en mükemmel adaylarla tanıştırabilmemiz için bize kriterlerinizi de belirtmenizi rica ederiz. 

Ön Muhasebe Elemanı Arıyorum diyorsanız tıklayın.